Via het zij-instroomtraject kun je met subsidie je CE-rijbewijs halen en opgeleid worden tot vrachtwagenchauffeur. Nadat je hebt gesolliciteerd, beoordeelt STL je CV en motivatie in een kort kennismakingsgesprek. Bij een positieve beoordeling worden je gegevens doorgestuurd naar HST Groep in Enschede. Als HST Groep enthousiast is over jouw profiel, word je uitgenodigd voor een sollicitatiegesprek. Is er een klik? Dan kun je starten met het traject.
Je begint met een testdag, waarbij je onder andere een aantal testen doet en een testrit maakt. Na succesvolle afronding krijg je groen licht van STL en start je met je theorie- en rijlessen. Tijdens de opleiding ga je aan de slag als chauffeur B of als logistiek medewerker in Enschede.
Zodra je je CE-rijbewijs hebt behaald, word je chauffeur CE bij HST Groep, een groot logistiek bedrijf dat actief is in weg-, zee- en luchttransport. Je rijdt met een trekker-oplegger door Nederland en Europa, waarbij je goederen aflevert bij bedrijven en particulieren. Je hebt veel klantcontact, werkt gestructureerd en draagt bij aan een vlekkeloze levering. Je werkt vanuit Enschede, binnen een collegiaal en professioneel team.